W czym możemy Ci pomóc?

Doradztwo strategiczne

Świadcząc usługi doradztwa strategicznego wnikliwie analizujemy wszystkie za i przeciw Twoich pomysłów rozwojowych. Patrząc z zewnątrz pudełka, mając na uwadze doglębne analizy konkurencji wspieramy rozwój biznesu naszych Klientów jednocześnie przykładając ogromną uwagę do ochrony ich kapitału i interesów.

Sprawdź!

Rozliczenia kryptowalut

Działając jako lider wsparcia sektora Fin-Tech rozliczamy działalność w zakresie kryptowalut uwzględniając zarówno działalność prywatnych traderów jak również firm zajmujących się handlem lub pośrednictwem w sprzedaży. Posiadamy największy udział w krajowym rynku rozliczając największe sieci kantorów oraz giełdy kryptowalutowe.

Sprawdź!

Rachunkowość zarządcza

Świadcząc nasze usługi z zakresu rozliczeń podatkowych zwracamy szczególną uwagę na monitorowanie przychodów i rozchodów. Pozwala nam to prognozować rozwój przedsiębiorstw oraz porównywać sytuację z rynkową konkurencją.

Sprawdź!

Restrukturyzacje

Przejmując obsługę rozliczeń naszych Klientów biznesowych niejednokrotnie sugerujemy i wdrażamy restrukturyzację w obrębie procesów, przepływów kapitału oraz konstruktów Spółk. Dzięki temu, zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo oraz klarowność prowadzonej przez nich działalności.

Sprawdź!

Audyt zewnętrzny

W ramach naszej oferty świadczymy usługi kompleksowego audytu zewnętrznego mające na celu zwiększenie efektywności działalności biznesowej naszych Klientów. Audyty są zawsze programowane indywidualnie, a ich celem jest wniesienie poprawek bezpieczeństwa, rentowności i zgodności prowadzonej działalności z obowiązującym prawem.

Sprawdź!

Szkolenia

W naszej ofercie znajdą Państwo dopasowane szkolenia z wielu interdyscyplinarnych gałęzi prowadzenia oraz zarządzania przedsiębiorswem. Dzięki indywidualnej analizie potrzeb każdego Klienta, nasze szkolenia prowadzone przez praktyków przekładają się na znaczący wzrost efektywności oraz konkurencyjności.

Sprawdź!

Rachunkowość

Od lat efektywnie rozliczamy naszych Klientów łącząc optymalne podejście do zobowiazań z pełną zgodnością z ciągle zmieniającymi się przepisami. Prowadząc księgi naszych Klientów przykładamy ogromną staranność oraz skrupulatność - wynika to z profilu działalności wielu z naszych Klienów, którzy przez swój profil biznesowy narażeni są na wnikliwe podejście organów podatkowych.

Sprawdź!

Rozliczenia kadrowe

Dzięki wykwalifikowanej oraz ciągle rozwijającej się kadrze pracowników kadrowych rozliczamy najbardziej skomplikowane formy zatrudnienia. O naszej efektywności w tym zakresie świadczą nie tylko zadowoleni Klienci, ale przede wszystkim ich pracownicy, stażyści i praktykanci.

Sprawdź!