Poznaj nasze specjalności

Zespół GRAND CONAC to blisko 2000 ekspertów z ponad 80 branż. Jesteśmy rozsiani na sześciu kontynentach mimo to zawsze pozostajemy skoncentrowani na Twoich potrzebach. Twój indywidualny opiekun chętnie pozna Twoje potrzeby i dopasuje rozwiązanie, które idealnie je zaspokoi. Sprawdź nasze główne specjalności poniżej, lub zapytaj czy możemy pomóc Ci w Twoim wyzwaniu.

Sektor FinTech

GRAND CONAC powstał po to, aby wspierać wschodzące przedsiębiorstwa z branży FinTech. Prowadząc działalność rozliczeniową oraz doradczą jesteśmy przekonani, że posiadamy jedno z największych doświadczeń w tej dziedzinie w regionie europy środkowo-wschodniej. Doskonale znamy i rozumiemy rynek. Posiadamy doświadczenie w dialogu z regulatorami m.in. w Polsce, na Litwie i w Estonii. Co więcej, sieć naszych partnerów biznesowych może zapewnić Twojej firmie z sektora dynamiczny wzrost dzięki takim usługom jak inicjalizacja płatności na terenie Unii Europejskiej czy system własnych kart płatniczych.

Sektor RegTech

Jako firma doradcza wiemy, że branża High-Tech rozwija się znacznie szybciej niż regulacje prawne. Dlatego, działając w interesie naszych Klientów oraz całego sektora innowacyjnego prowadzimy szeroko zakrojony dialog w celu wypracowania norm i regulacji, które pozwolą rozwijać się przedsiębiorcom zgodnie z ich modelem biznesowym.

Elektromobilność

Firmy z sektora elektromobilności rozwijają się w coraz większym tempie. Świadomość ekologiczna społeczeństwa odciska coraz większe znaczenie na sektorze transportu. Dotyczy to zarówno transportu indywidualnego jak również masowego. W GC wspieramy doradztwem przedsiębiorstwa gałęzi elektromobilności uwzględniając w tym firmy zajmujące się zarówno tworzeniem BMS jak również hardware. 

Odnawialne źródła energii

Postępujący wzrost zużycia energii elektrycznej przez społeczeństwo w połączeniu z kończącymi się zasobami paliw kopalnych powoduje dynamiczny rozwój sektora odnawialnych źródeł energii. Jako firma doradcza, będąca jednocześnie liderem na rynku pod względem śladu węglowego z działalności, wspieramy przedsiębiorstwa z sektora energii odnawialnej. Doradzając firmom z sektora czystej energii oraz elektromobilności tworzymy lepszy świat dla przyszłych pokoleń

Infrastruktura i budownictwo

Wspieramy doradztwem rozwój infrastruktury w połączeniu z najnowszą technologią. Doradzamy firmom budowlanym oraz architektom w zakresie budowania smart cities, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom stają się nie tylko miejscem przyjaznym do życia, ale również samowystarczalnymi, ekologicznymi oraz oszczędnymi pod względem wykorzystywania zasobów naturalnych. 

Sektor mediów masowych

Będąc jedną z wiodących firm doradczych wiemy jak istotny jest dostęp do rzetelnych oraz prawdziwych informacji. Dlatego od początku działalności wspieramy media masowe w zakresie doradztwa dotyczącego formułowania treści oraz docierania do nowych odbiorców. Nasze strategie budowania świadomości audytorium doceniają zarówno duże grupy medialne jak również małe, niezależne media

Ochrona zdrowia

Szybki i dynamiczny rozwój gospodarki krajów regionu europy centralnej i wschodniej w ostatnim ćwierćwieczu sprawił, że bogacące się społeczeństwo coraz większą wagę zaczyna przykładać do kwestii zdrowia. Jako GRAND CONAC świadczymy usługi doradcze dla całego sektora healthcare zaczynając od wyspecjalizowanych klinik na klubach fitness, ośrodkach SPA i Wellness kończąc.

Złóż zapytanie

Nasz zespół blisko 2000 ekspertów z pozostałych 75 branż chętnie pomoże Ci również w innych wyzwaniach. Skontaktuj się z nami. Twój prywatny opiekun ustali twoje potrzeby oraz strategię współpracy.