azyl gospodarczy grand conac

Azyl gospodarczy GRAND CONAC 2.0

Podczas wiosennej, pierwszej fali COVID wsparliśmy naszym doradztwem ponad 2000 firm. Wierzymy, że dzięki temu uratowaliśmy nie jedną firmę przed skutkami lock down’u. Co więcej, ponad 70% naszych Klientów zwiększyło w tym czasie poziom dochodowości biznesowej. Co istotne, w większości przypadków realizowaliśmy te założenia bez ingerowania w strukturę zatrudnienia, chroniąc tym samym pracowników i ich rodziny. Wsparcie przedsiębiorców COVID-19 – ruszamy z drugą rundą azylu gospodarczego GRAND CONAC!

Wsparcie przedsiębiorców COVID-19 - co otrzymujesz?

Jako wiodąca firma doradcza uważamy, że twój rozwój przyczyni się do naszego. W naszych działaniach wyznajemy zasadę, że biznes nie jest grą o sumie zerowej. Tylko dzięki współpracy możemy razem zbudować lepszą przyszłość. Co zatem otrzymasz dołączając do Azylu gospodarczego GRAND CONAC?

wsparcie w trakcie pandemii. Poznaj korzyści

Chcę więcej informacji!

Jak działa GRAND CONAC w trakcie kryzysu?

W GRAND CONAC działamy w sposób zdalny. Na bazie sprawdzonych w trakcie pierwszej fali koronawirusa rozwiązań opracowaliśmy framework, który umożliwia nam zapewnienie najwyższego standardu bezpieczeństwa. Mimo tego, że w trakcie pandemii współpracujemy z naszymi Klientami zdalnie, poziom naszych Usług jest w dalszym ciągu ulepszany. Dla Twojej wygody, twój indywidualny opiekun ustali dla Ciebie godziny wyłącznego kontaktu z ekspertami. Pozwoli Ci to zaplanować pytania oraz rozwiać wątpliwości według zaplanowanego harmonogramu. Dokumenty księgowe możesz wysłać do nas w formie fizycznej na adres naszej centrali lub elektronicznie, bezpośrednio do Twojego indywidualnego opiekuna, który zaopiekuje się całą resztą.

Wsparcie przedsiębiorców COVID-19 - ile to kosztuje?

W GRAND CONAC inwestujemy w relacje. Robimy to ponieważ wiemy, że „po każdej zimie następuje wiosna”. Angażując się w relację z Twoją organizacją wierzymy, że podzielisz się owocami naszej wspólnej pracy w przyszłości. Dlatego pomagamy naszym Klientom w walce z COVID pro bono. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę dla standardowych usług, to skontaktuj się już teraz ze swoim osobistym doradcą GRAND CONAC.

Chcę poznać ofertę!

Ile trwa przeniesienie obsługi do GRAND CONAC?

Wszystko zależy od sytuacji. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z przedsiębiorczością w tych trudnych czasach, możemy zacząć od razu, w chwili podpisania umowy. Jeśli opiekuje się Tobą zewnętrzne biuro rachunkowe, wymagane będzie przeniesienie ksiąg. Realizujemy to samodzielnie. Jedyne, czego będziemy potrzebować to twojego upoważnienia do reprezentowania Ciebie przed dotychczasową księgową.

Wsparcie przedsiębiorców COVID-19 - podpisz umowę

Chcę zlecić przygotowanie umowy i podpisać ją bezpiecznie