Rachunkowość

Jak podchodzimy do rachunkowości?

Grand Conac zbudował swoją silną pozycję na rynku dzięki profesjonalnemu wsparciu w zakresie rachunkowości i rozliczeń kadrowych. Nasze podejście, dążące do optymalizacji zobowiązań naszych Klientów sprawiło, że na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z liderów nowoczesnej księgowości

RACHUNKOWOŚĆ, KADRY I DORADZTWO

To na czym Grand Conac zbudował swoją pozycję lidera to profesjonalne podejście do potrzeb każdego Klienta. Pakiety usług księgowo-kadrowych są zawsze dopasowane do skali działalności, a dzięki wsparciu w zwiększaniu efektywności przedsiębiorstwa mogą być w łatwy sposób skalowane. Grand Conac to zespół specjalistów, którzy nie ustają w dążeniu do perfekcji i doskonaleniu każdego aspektu rozliczeń podatkowych i płacowych

OPTYMALIZACJA PODATKOWA

Dzięki doskonałej jakości dobieranych zespołów eksperckich nasi Klienci osiągają ponadprzeciętne wyniki finansowe. Część z nich decyduje się na zwiększenie retencji zysków poprzez wprowadzenie elementów optymalizacji podatkowej. Dzięki rozproszeniu struktury Grand Conac w ponad 100 krajach jesteśmy w stanie tworzyć konstrukty prawno-podatkowe umożliwiające legalną optymalizację podatkową. Tworząc rozwiązania z zakresu optymalizacji podatkowej każdorazowo bierzemy pod uwagę skalę koniecznych do poczynienia działań oraz opłacalność dla Klienta.

 

DOBÓR WŁAŚCIWEJ JURYSDYKCJI

Jako firma doradcza stajemy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Wychodzimy z założenia, że to państwo powinno gwarantować przedsiębiorcom optymalne warunki rozwoju ich organizacji. Kiedy model biznesowy naszego Klienta nie pasuje do obecnych norm prawnych najczęściej doradzamy przeniesienie działalności do państw, w których rozwój jest możliwy lub może następować szybciej. W doradztwie właściwej jurysdykcji bierzemy pod uwagę nie tylko aspekty podatkowe, ale również całokształt ram prawnych oraz umów międzynarodowych umożliwiających dynamiczny rozwój globalny bez dotkliwych sankcji.

 

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI DLA INWESTORÓW

Grand Conac jako jedyna firma doradcza zajmuje się kompleksowym wsparciem przedsiębiorstw innowacyjnych na wczesnym etapie ich rozwoju. Umożliwia to szybszy rozwój poprzez stosowanie sprawdzonych rozwiązań z zakresu zarządzania i kształtowania strategii. Rozwój innowacji prędzej czy później spotyka się z zapotrzebowaniem na kapitał finansowy. Jako Grand Conac wspieramy startupy tworząc dla nich profesjonalną dokumentację inwestorską obejmującą raporty i estymacje zysków. Co więcej, wspieramy innowacyjnych przedsiębiorców na całej ścieżce rozwoju od koncepcji aż po późne serie emisji udziałów lub akcji.

 

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje obsługa księgowa w Grand Conac?

Pakiety usług w zakresie rachunkowości oraz rozliczenia kadr są ustalane indywidualnie z każdym Klientem, oraz dopasowywane do bieżącej sytuacji rynkowej. Stosujemy elastyczną politykę cenową, która uwzględnia nie tylko ilość dokumentów księgowych, ale także poziom marżowości każdego z Klientów. W celu poznania warunków współpracy skontaktuj się z Nami, a Twój osobisty Opiekun przedstawi Ci naszą ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej organizacji.

Czy istnieją rzeczy nie do rozliczenia?

W Grand Conac rozliczamy każdą organizację działającą w zgodzie z prawem. W przypadku działalności opierających założenia modelu biznesowego o przepisy, co do których interpretacje prawne są rozbieżne, często stosujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej jurysdykcji, o sprzyjających przepisach prawnych do rozwoju w danej branży. Co istotne, w Grand Conac lubimy wyzwania i w bardzo niewielu przypadkach nie znajdujemy pola do podjęcia współpracy z potencjalnymi Klientami

Czy optymalizacja podatkowa jest legalna?

Optymalizacja podatkowa to zgodnie z definicją wykorzystywanie wszelkich możliwości w granicach prawa, mających na celu zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa poprzez ograniczenie konieczności płacenia podatków. Zgodnie z tą definicją optymalizacja podatkowa jest w pełni legalna. W Grand Conac wychodzimy z założenia, że w przypadku wielu firm jest ona konieczna do zapewnienia dynamicznego rozwoju.

Ile można zaoszczędzić na podatkach?

Stopa zwrotu z właściwie prowadzonej rachunkowości jest zależna od wielu czynników. Do podstawowych z nich należą model działalności, struktura dochodów i rozchodów jak również możliwości finansowe każdego z Klientów do wprowadzania zmian w modelu biznesowym. Oszczędności są również zależne od skali Klienta, w pewnych sytuacjach koszty wprowadzania elementów optymalizacyjnych są wyższe od osiągniętych rezultatów. Dlatego tak istotna jest rola Opiekuna, który przedstawi Ci wszystkie za i przeciw w obrębie danego modelu rozrachunkowego.

 

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług księgowych i płacowych w  GRAND CONAC? Twój indywidualny opiekun chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Skorzystaj z jednej z form kontaktu i pozwól swojej organizacji rozkwitać dzięki najnowszej wiedzy popartej praktyką!