Doradztwo strategiczne

Jak podchodzimy do outsourcingu?

Dynamiczny rozwój biznesu zależy w głównej mierze od zespołu jakim się otaczasz oraz od umiejętności delegowania obowiązków. Z Grand Conac uzyskasz dostęp do najlepiej wykwalifikowanej kadry, która wzniesie Twoją organizację na wyższy poziom

OGRANICZENIE RYZYKA

Budowa firmy to ogromne wyzwanie. Wynika ono nie tylko z potrzeby wykrycia rynkowej niszy oraz jej zaspokojenia, ale także zapewnienia całej organizacji dodatniej płynności finansowej pozwalającej opłacić pracowników. Dzięki prawidłowo prowadzonemu outsourcingowi będziesz w stanie zminimalizować zatrudnienie w swojej firmie, a tym samym ograniczyć ryzyko niewypłacalności w chwilach trudnych dla rynku lub twojej branży.

KONCENTRACJA NA ZADANIU

Dzięki outsourcingowi dojdziesz szybko do przekonania, że najważniejszym jest koncentracja na zadaniach. Mało jest branż, w których pracownicy tworzą wartość w całym przekroju czasu pracy. Dzięki korzystaniu z usług outsourcingowych rozliczasz się tylko i wyłącznie za osiągane efekty. Sprawia to, że zarówno twoja organizacja jak i Grand Conac budujecie razem lepszą przyszłość.

 

PEŁEN PROFESJONALIZM

Zatrudnianie pracowników wiąże się bardzo często z koniecznością podejmowania kompromisowych decyzji. Dotyczy to szczególnie rozwijających się firm, w których od pracowników oczekuje się wielozadaniowości. Prawda jest jednak taka, że ekspertem można być tylko w tym zagadnieniu, któremu w pełni się poświęcisz. W Grand Conac zapewniamy najwyższą jakość usług gwarantowaną przez światowej klasy ekspertów wchodzących w skład naszego zespołu eksperckiego.

 

DOPASOWANIE DO POTRZEB

Outsourcing pozwala Ci dobierać niezbędne elementy twojej biznesowej układanki w sposób szybki i elastyczny. Za pomocą delegowania obowiązków Twojej organizacji na zewnętrzny podmiot możesz w łatwy sposób realizować zadania lub projekty. Przewaga outsourcingu polega również na tym, że otrzymujesz dostęp do najlepszego know-how na rynku w cenie, która tylko z pozoru wydaje się być wysoka. Outsourcing to sposób na uniknięcie kosztów rekrutacji, budowy i utrzymania zespołu oraz na niezależność twoją jako pracodawcy.

 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego moja organizacja powinna korzystać z outsourcingu?

Korzyści z outsourcingu jest naprawdę bardzo dużo. Współpraca w zakresie outsoucingu z Grand Conac może przynieść twojej organizacji mierzalne zyski. Przede wszystkim outsourcing to znakomity sposób na zwiększenie efektywności z jednoczesnym ograniczeniem kosztów. Dodatkową korzyścią z outsourcingu jest dostęp do najlepszych ekspertów, w optymalnej cenie. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się ze swoim indywidualnym opiekunem, który doradzi Ci najlepsze rozwiązanie

Dlaczego outsourcing jest dobrym rozwiązaniem dla mojej organizacji?

Outsourcing pozwala twojej firmie rosnąć szybciej. W przypadku startupów i młodych przedsiębiorstw tradycyjnych umożliwia szybsze realizowanie projektów, a a tym samym osiąganie szybszego zwrotu w postaci sprzedaży. Na kolejnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa outsourcing daje możliwość skalowania biznesu jednocześnie ograniczając ryzyko i odpowiedzialność przedsiębiorcy. 

Co mogę wyoutsourcować?

Outsourcing jest najlepszym sposobem na poprawę jakości twojej organizacji. Oznacza to, że nasz zespół jest w stanie przejąć całą działalność operacyjną twojego przedsiębiorstwa. Dotyczy to zarówno kwestii administracyjnych, rachunkowości, rozliczenia kadr jak również zarządzania całą instytucją, rozwoju produktów lub usług. Prowadzenie firmy to na początku bardzo interdyscyplinarne zajęcie. Outsourcing pozwoli Ci skupić się na twoich mocnych stronach, jednocześnie delegując aspekty, w których nie czujesz się najlepiej w ręce ekspertów

Jak wygląda współpraca?

Podstawą outsourcingu w Grand Conac jest indywidualne poznanie wszystkich potrzeb każdego z naszych Klientów. Pracujemy w modelu projektowym, gdzie każdy cel naszego Klienta jest rozpatrywany osobno, a wszystkie razem tworzą strategię organizacji. W realizacji celu za pomocą naszych ekspertów pomoże Ci Twój indywidualny opiekun, który korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia pozna prawdziwe potrzeby twojej firmy. Następnym krokiem jest zaspokojenie tych potrzeb przez nasz zespół, w sposób szybki i profesjonalny. Pozwoli Ci to skupić się na twoich mocnych stronach w rozwoju organizacji, delegując kompetencje w których czujesz się niepewnie.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług outsourcingu w  GRAND CONAC? Twój indywidualny opiekun chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Skorzystaj z jednej z form kontaktu i pozwól swojej organizacji rozkwitać dzięki najnowszej wiedzy popartej praktyką!